Založili jsme veřejný investiční fond TreeD Investment Fund PCC

Naše crowdfundingová platforma Gem4me od roku 2016 získávala finanční prostředky pro vývoj aplikací Gem4me a Market Space. Do dnešního dne se zapojilo zhruba 45 tisíc investorů z 90 zemí, kteří poskytli více než 150 milionů Eur na vývoj produktů a rozvoj naší společnosti.

Každý rok vývoje rostla hodnota naší aplikace, přičemž poslední audit proběhl na podzim roku 2022, kdy ocenil naši aplikaci na téměř jednu miliardu USDPočáteční hodnota byla tedy v té době znásobena již 20x.

Změna prodejní strategie

Společně se změnou geopolitické situace a s ohledem na rozdělení světa, které neumožňuje volné toky financí a zboží, bylo rozhodnuto nezačlenit obchodní platformu Market Space do naší hlavní super aplikace Gem Space (nový název pro Gem4me). Namísto toho jsou vyvíjené lokalizované verze pro různé makro regiony a tyto budou prodávané zvlášť.

Současně s tím vzniklo rozhodnutí založit veřejný investiční fond ve světově uznávané demokratické jurisdikci ostrova Mauricius, který patří do tzv. bílé zóny a je významným světovým investičním centrem.

TreeD Investment Fund PCC

Založení veřejného investičního fondu znamená novou úroveň investování. Z lidové formy přecházíme na úroveň kvalifikovaných a institucionálních investorů, bank, pojišťoven, fondů. Ti všichni od této chvíle mohou nakupovat podíly našeho fondu. Stejně tak mohou nyní konečně oficiálně investovat také občané USA, kteří nemohou do společností vstupovat přímo, ale právě prostřednictvím fondů.

Prodej prvního projektu

Prvním realizovaným projektem našeho investičního fondu bude super aplikace Gem Space. V tuto chvíli máme za sebou mnoho desítek předprodejních rozhovorů se zájemci o koupi i spolupráci z regionu MENA. Státy této oblasti naši aplikaci potřebují pro svůj hospodářský rozvoj, proto nepřekvapí, že je v tuto chvíli více zájemců o koupi. Úroveň našich jednání je vysoká, například jen v Ománu jsou naplánována setkání s ministerstvem školství, ministerstvem spravedlnosti, centrální bankou Ománu, Oman Telecom i významnými soukromými společnostmi.

Bude Gem Space brzy online bankou?

Na největší světové IT konferenci WEB SUMMIT 2024 v Kataru byla podepsaná smlouva o začlenění Cwallet do naší super aplikace Gem Space. Region MENA bude využívat naši aplikaci jako bankovní, obchodní i komunikační platformu, která podpoří ekonomický rozvoj celého regionu. Také proto o koupi naší aplikace soutěží více zájemců a prodejní cena dosáhne mnoha miliard USD.

Z naší super aplikace se postupně stává nejen messenger, sociální síť a VoIP telefon, ale také online tržiště služeb, banka, pojišťovna, FIAT i krypto peněženka, směnárna a mnoho dalšího.

Prodejní cena

Minimální prodejní cena byla stanovena na 40 miliard USD a z tohoto bodu startují jednání o ceně. Vzhledem k tomu, že tento region doposud nemá vlastní super aplikaci, která umožňuje bezpečnou komunikaci, obchodní a finanční služby, může se cena dostat i podstatně výše. To bychom se měli dozvědět již brzy, protože k dohodě může nyní dojít prakticky kdykoliv

Nákup akcií

Zájemci z regionu MENA mají zarezervováno 5 milionů akcií, což je čtvrtina celkového počtu. Pokud vás tato příležitost na ochranu a zhodnocení svých úspor zaujala, je potřeba jednat rychle. Volejte +420 775 945 772 a já vám pomohu s registrací klientského účtu i nákupem akcií.

Krásné dny,
Markéta